موسسه ثبت شرکت دنیز با هدف ارائه خدمات تخصصی به صورت حرفه ای به کلیه مشتریان راه اندازی گردید و همواره مشتری مداری و بکار گیری روش های نوآورانه و خلاقانه را در خط مشی های خود بصورت برجسته سرلوحه قرار داده است. این مجموعه ، با سالها فعالیت حرفه ای، آمادگی جهت ارائه مشاوره در زمینه های ثبت و تغییرات شرکت، ثبت صورتجلسات شرکت ها، ثبت علائم تجاری و امثال هم را دارد.

در دنیای پویا و حرفه ای امروزه، زمان یکی از گرانبهاترین منابع هر شرکت و سازمانی است و گروه دنیز با علم به این واقعیت، تمام تلاش خود را در جهت پیشبرد اهداف شما مشتریان گرامی بکار گرفته و خود را متعهد به ارائه بهترین خدمات و ارائه سرویس ها با حداکثر کیفیت و سرعت می داند تا پاسخگوی اعتماد شما باشد.

از جمله خدمات ما می‌توان به ثبت انواع شرکت، ثبت تغییرات و تصمیمات شرکت‌ها، انحلال، ثبت نام تجاری و علائم تجاری (ثبت برند)، ثبت طرح‌های صنعتی، ثبت اختراع، اخذ کارت بازرگانی، اخذ جواز تاسیس، رتبه بندی شرکت ها و … اشاره کرد.

در موسسه ثبت شرکت دنیز  همواره مشتری مداری و ارائه‌ی خدمات دقیق و سریع در درجه‌ی اول اهمیت قرار دارد، این شرکت هم اکنون در استان های تهران و البرز فعالیت دارد، جهت دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره های ۰۹۳۶۰۰۳۷۷۱۰ و ۰۹۱۲۲۶۵۴۷۲۶ تماس حاصل نمائید.